środa, 3 sierpnia 2011

2 cykl - Godne uwagi

Hello!
Dzisiaj wieczorkiem prezentuję kolejny nowy cykl, wymyślony całkowicie przeze mnie :P
Nie jest to jakiś wielki, strasznie trudny cykl, po prostu rzecz, która pozwoli nam wyróżnić pewne osoby na Fs.

Godne Uwagi

Na czym to polega?
Otóż dwa razy w tygodniu będziemy naszym kochanym czytelnikom przedstawiać osoby, na które warto zwrócić uwagę. Będą to użytkownicy, którzy wyróżniają się stylem, pomysłowością, osiągnęły coś w naszym Fs'owym świecie. Będziemy pokazywali ich stylizacje, konta, i inne osiągnięcia.

Co ile ten cykl będzie się pojawiał na blogu?
Ciekawych osób do przedstawienia jest naprawdę dużo, dlatego ten cykl będziecie mogli ujrzeć na blogu, we wtorki i soboty.

Kto go będzie prowadził?
Cykl prowadzony będzie tak jak wszystkie inne przez wszystkich(chętnych) redaktorów tego bloga.

Co będzie nagrodą dla zwycięzcy?
Oczywiście ukazanie profilu danej osoby, na naszym blogu. Również osoba "godna uwagi" dostanie 5 glamsów za wnoszenie czegoś nowego do Fs.

Rozumiem, że teraz na blogu pojawiają się tylko prezentację cyklów, które niedługo będziecie mogli zobaczyć w okazałości. Jednak mamy ochotę zorganizować mały konkurs 1 etapowy. Tylko musimy wiedzieć ile osób jest chętnych, dlatego proszę w komentarzach, pod notką, wyrazić swoje zdanie o konkursie, co myślicie o blogu, czy dalej mamy go prowadzić, dlaczego go obserwujecie, i czy macie jakieś pomysły na nowe notki.
Z góry serdecznie dziękuję.
Dobranoc.

6 komentarzy:

 1. Ja jestem chętna na konkurs :3 1 etapowy, więc nie musicie się bać, że się znowu wycofam (jak w Fashion Top Model...) (;

  Co myślę o blogu? Na razie bardzo ciekawie się zapowiada :D Oczywiście nie mogę się doczekać, kiedy oba cykle zaczną być prowadzone ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się całkowicie ze Spaghetti.
  :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dość ciekawy pomysł, a blog ciekawie się zapowiada ^^. Ciekawe, co jeszcze wymyślicie :D. A ja założyłam nowego bloga, z dużą ilością działów i możliwości. Rusza on dopiero od nowego roku, gdy już będzie po wszystkich naborach i przygotowaniach. Blog potrzebuje reklamy, by zdobyć redaktorów i ekspertów, jeśli byłybyście chętne, to możecie wkleić baner. Póki co, po prostu zapraszam na www.lamour-fs.blog.onet.pl :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Super . Ja kocham takie konkursy i chętnie bym się zapisała , a to z tą modą będziecie sprawdzać na podstawie outfitów ?
  Jeśli tak to supeer xD .
  Bywam na twoim bloogu codziennie , więc mozesz z mojej strony liczyć na codzienne komentarze .
  Liczę na to samoo <3 !
  Super bloog !
  A teraz zapraszam do mnnie , do odpowiedzi na pytankoo ! http://diary-official.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. beautiful work!
  Can we follow each other?:X

  FashionSpot.ro

  OdpowiedzUsuń