Cykle

Tutaj możecie sprawdzić, o czym będziemy pisać na blogu.

Prywatny stylista
To rozwiązanie dla osób, które niepewnie czują się w wymyślonych przez siebie stylizacjach. Za pomocą udzielenia nam najważniejszych Twoich poglądów modowych zrobimy tak, aby nasze czytelniczki nie zostały w tyle.

Ubierz się na...
W Modolanie jest mnóstwo cudownych, a zarazem tanich sklepów, jednak coraz częściej są problemy ze znalezieniem danego ciuszku. Nie martwcie się, nasze kochane redaktorki tego bloga przybędą Wam na pomoc, pokazując kilka wariantów, w niskiej cenie.

Poprawiamy modowe błędy w stylizacjach.
To dobre rozwiązanie dla niepewnych swojego stylu użytkowniczek Fashionstyle. Nasze działanie polega na tym, wybieramy nie do końca udaną stylizację, po czym redukujemy i naprawiamy błędy.


Jedna rzecz- kilka stylizacji
Tutaj będziemy wstawiać kilka stylizacji na zupełnie różne okazje np. do szkoły, na koncert, przyjęcie itd. a na
 każdej z nich będzie ten sam ciuch który sprawdzał by się w każdej wyżej wymienionej kompozycji.


Lekcje stylu
Kto ich nie lubi ? Znalazłyście idealną sukienkę na lato, ale nie wiecie z czym ją zestawić? My Wam pomożemy przedstawiając kilka wariantów z jednym wybranym ciuszkiem.


Tradycyjnie na blogu znajdą się oceny stylizacji i butików.
Prosimy o zgłaszanie się w komentarzach.


+ co jakiś czas będziemy starały się organizować ciekawe konkursy, gdzie do wygrania glamsy. Pamiętajcie, gdy uzbieracie np. 50 będziecie mogły wymienić (:


+nasza mentorka od fryzur, będzie udzielała rad, co do cih tworzenia. To wspaniałe rozwiązanie dla dziewczyn, które marzą nauczyć się rysować piękne włosy do Salonu Urody, ale nie miały jeszcze okazji.