Redaktorzy

A oto redaktorzy, których polubiliście z pisania dla Was notek, ale czy rzeczywiście ich tak dobrze znacie? Przekonajcie się ;)

Natka36- Założycielka bloga. Osoba, która oczekuję od każdego pozytywnego nastawienia do życia, oraz wiecznego uśmiechy na twarzy. Na co dzień zaganiana, pomiędzy szkołą, a treningami siatkówki. Jednak znajduję czas dla swoich bliskich. Leniwy oszołom, który co jakiś czas o czymś zapomina. Wszystkie te rzeczy tworzą mieszankę wybuchową, co powinno już dawno wybuchnąć, sama się dziwię :P

OnlyLove- Osoba, która jako pierwsza uwierzyła w potencjał tego bloga. Jak sama pisze, nie lubi informatyki, ani żadnych pojęć związanych z nią, za to nadrabia wspaniałym stylem pisania. Jej styl jest połączeniem elegancji w stylu CHANEL, z mega luźnym stylem dziewczęcym. Jest wrażliwa, i poczucie stylu, co potwierdza niedawno zorganizowany konkurs na jej blogu, na Fs.


Blueberrykiss- Jak twierdzi jest ubiera się w stylu Grunge. Nasza buntowniczka. Ten styl jest mi obcy, ale po takiej dawce stylu naszej Gosi, może przejdziemy na Grunge? :) Opisuje siebie jako zaborcza, kłótliwa, oraz szczera do bólu, e tam tak naprawdę, jest miła, troskliwa, przyjacielska. Często można ją spotkać na czacie, w roli surowego moderatora ;)

Loen- Dziewczyna, która zawładnęła światem mody na Fs. Jej stylizacje są szalone, niepowtarzalne, a przede wszystkim bezbłędne. Sprawdza się również znakomicie w roli projektantki. Jej talent malarski nie zna granic.  Krótki czas znam Agnieszkę, ale już wiem, że jest to profesjonalistka w każdym calu, uwielbia czasami sobie zaszaleć. Jest otwarta na nowe znajomości :)

Niezłą mamy ekipę co?